Do těla se nám mohou ukládat naše zážitky, i ty příjemné, i ty nepříjemné. Tento typ masáží & práce s tělem (bodywork) umožňuje přijímání toho příjemného, co nám masáž může nabídnout, ale zároveň umožňuje pracovat i s těžšími tématy laskavou cestou v bezpečném a přijímajícím prostoru.
Masáže mohou být velmi relaxační. Mohou také rozproudit naši ženskou energii a pomoci nám najít vlastní střed, sílu, potlačenou či ztracenou sexualitu.

V jakých tématech pro Vás mohou mít přínos?

Může se jednat o poporodní traumata (císařské řezy, nástřihy, nešetrné porody, poranění), bolestivé milování či nepříjemná milostná zkušenost, odmítání vlastního těla či necitlivost nějaké části těla.

Přesah pro nás však mají i ve více psychických a duševních tématech jako je téma osobních hranic, umění přijímat péči a pozornost a umění vyjádřit svá přání.

wellness, carafe, purple
rose, flower, love


V neposlední řadě tento typ práce s tělem má velký přesah do vnímání vlastní těla, ženské sexuality a potěšení.

Jak masáž probíhá?

Celostní masáže vyžadují čas, důvěru a prostor. Pokud se nedomluvíme jinak, trvá naše setkání 2,5 hodiny. V tomto čase probereme s jakým záměrem přicházíte, jaká je Vaše představa a hranice. Na konci sezení je prostor pro doznívání a závěrečný rozhovor.
Samotná podoba sezení je vždy na naší vzájemné domluvě. Masáž může probíhat i v oblečení, součástí může (ale nemusí) být masáž intimních partií, využití pomůcek (peříčka, kožešinky, horké ručníky) či oleje. Vše si společně domluvíme v úvodu sezení.

Pokud cítíte, že téma, se kterým chcete pracovat, je obsáhlé a tento typ masáže Vás na jednu stranu láká, ale na druhou stranu cítíte velkou obavu, zvažte nejprve možnost online konzultace. I touto cestou lze pracovat s tělem. Vše má svůj čas a je důležité respektovat své potřeby a pocity. Masáž může být dalším krokem…

Vzhledem k délce sezení a náročnosti zarezervovat vhodný prostor, kde je teplo, soukromí, bezpečno a sprcha, Vás požádám o úhradu 50 % ceny předem.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.